Війна змінила життя кожного українця. Попри страх і біль від втрат, ми щодня стаємо сильнішими та витривалішими. Бо усіх нас – жителів усіх областей України – об’єднує спільна мета. Це здобуття перемоги та миру.

Ми знаємо, що від кожного з нас залежить перемога, тому ніхто не залишається осторонь і допомагає як може. Так Рівненщина стала одним із осередків збору гуманітарної допомоги зі всього світу. Напевно, немає у нас такого містечка, де б не відкривали волонтерські центри. Завдання таких хабів – подбати про логістику. Щоб усе необхідне обов’язково потрапило туди, де тисячі людей через злочинну агресію російських військ потребують елементарних речей: ліків, продуктів, засобів гігієни.

Такі волонтерські центри також приймають біженців зі східних областей України, надають їм житло, допомагають шукати роботу, прилаштовують до місцевих навчальних закладів, забезпечують усім необхідним. Днями благодійний фонд «Друг» розподілив між такими центрами Рівненщини гуманітарну допомогу. Відправили одяг та засоби гігієни до декількох закладів Рівного, Дубна, Гощі, Бугрина і Клеваня.